Skip to main content

Raamatukogudele: liituge võrgustikuga

Kas soovite lisada huvitava teenuse oma teenuste loetellu? Kas soovite lugejate tellimusel ja mõistliku tasu eest teha 16.-20. saj. ilmunud raamatud e-raamatutena kättesaadavaks? Kui jah, siis olete õiges kohas. 

  • EOD teenus on loodud nii, et seda saab pakkuda vähese vaevaga. Piisab raamatuskännerist, internetiühendusest ja oskuslikust skaneerijast.
  • Teenus on üles ehitatud raamatukogu e-kataloogile. Otsingulehele, tulemustelehele või kirjesse tuleb lisada standardne EOD nupp, mis viitab, et seda raamatut saab tellida e-raamatuna.
    EOD button
    Nupule vajutades satuvad kasutajad EOD infolehele, kus saab esitada tellimuse.
  • Digiteeritud raamatud kuuluvad raamatukogule, need saate integreerida oma digitaalsesse raamatukokku või arhiivi. Seega saate lisaks e-raamatu teenuse pakkumisele suurendada e-kogu.
  • EOD võrgustik annab nõu tõhusate ja tasuvate digiteerimismeetodite kohta juhtnööride, standardite ja töövookirjelduste abil. Nii saate kasu EOD võrgustikus juba välja töötatud lahendustest.
  • EOD võrgustikus saate juurdepääsu veebipõhisele tarkvarale, mis võimaldab tellimuse haldamist, automatiseeritud suhtlust kliendiga, e-raamatu tegemist, kättetoimetamist ja elektroonilist raamatupidamist. Vaata EOD võrgustikus osalevaid raamatukogusid .

Täpsema informatsiooni saamiseks võta ühendust võrgustiku koordinaatoriga!

Vaata ka KKK raamatukogudele